Drobečková navigace

Úvodní stránka > Nabídka pro CK

Pro cestovní kanceláře a agentury

Potřebujete spolehlivý transport svých klientů k mořským břehům? Je nutné rychle dostat lyžařský zájezd do stínu zasněžených hor? Není nic jednoduššího! Proti horku chladivá klimatizace, proti chladu silné topení. Ostré slunce zmírní tónovaná skla, zábavu zajistí LCD monitory a DVD-CD přehrávače, případně minibar. Taktéž nabízíme velice příznivé ceny.

 

Pro Vaše spokojené zákazníky

Specializujeme se zejména na spolupráci s cestovními agenturami po celé České republice. Pro tyto cesty jsme dobře vybaveni. Jak je vidět z přehledu vozového parku, naše autobusy mají velikou kapacitu (až 59 míst), přičemž nejvyšší prioritu má pohodlí a spokojenost zákazníka.

Dlouholeté zkušenosti

Řidiči naší firmy jsou v oboru již dlouhé roky a mají zkušenosti z nejrůznějších cest po Evropském kontinentu, zvláště co se týče Alp a jižní Evropy (Chorvatsko, Itálie apod). Stavíme na spolehlivosti a rychlosti dopravy do vzdálené destinace.

  • Autobusy jsou mimo to vybaveny rozsáhlými zavazadlovými prostory
  • Dle přání zákazníka je možné připojit přívěsný vozík, který se výborně hodí pro bezpečnou přepravu jízdních kol, lyžařského náčiní, vodáckého vybavení či hudebních nástrojů.
  • Všechny naše  autobusy jsou vybaveny  ski-boxem pro případy lyžařských zájezdů do vysoko položených destinací s úzkými silnicemi.

Jsme solidní firma s dlouhou zkušeností v oblasti poskytování dopravních služeb a rádi se s Vámi dohodneme na Vašich konkrétních potřebách.

Zavolejte, rádi se vám budeme věnovat!

Kontaktujte nás a zjistěte, že právě my jsme pro vás ti nejlepší!
(Ke kontaktu můžete také využít kontaktní formulář)

Svatopluk Chytil
+420 608 100 629

e-mail:chytil-bus@chytil-bus.cz